אודות פתרונות ושירותים שותפים עסקיים הודעות לעיתונות אירועים חברות בנות קריירה
שותפים עסקיים:
Oracle
SYMANTEC
Hitachi
NETAPP
Splunk
VMware
MICROSOFT
Aladdin
Avocent
Brocade
Check Point
Cisco
Cyclades
Dataram
Firemon
Lenovo
Mcafee
Nokia
Panasas
Platform
Redhat
STAR-P
Supermicro
Suse novell
Trend Micro
Uptime
Voltaire
Zend
שותפים עסקיים
 
חברת א.מ.ת מיחשוב הינה שותף זהב של חברת אורקל. א.מ.ת מוכרת, מתקינה, מטמיעה ותומכת ב מוצרי התוכנה והחומרה של אורקל, בסיסי נתונים, אבטחת מידע, middleware, מוצרי ניטור וניהול, פתרונות HA ו DR, שרתים, אחסון ואת פתרונות ה Engineered Systems
http://www.oracle.com
מוצרי חברת Symantec לאבטחה וניהול המידע מופצים, מותקנים ומתוחזקים ע"י חברת א.מ.ת מיחשוב. א.מת מיחשוב שותף בכיר של חברת Symantec הכשירה מומחים לאפיון התקנת ותחזוקת מוצרי התוכנה של חברת Symantec על מגוון פלטפורמות מובילות.
http://www.symantec.com
חברת א.מ.ת מחשוב הינה משווק מורשה של חברת Hitachi Data Systems, המספקת אחסון, גיבוי, ניהול תוכן ובעלת התמחות בתחומי Converged, Cloud, Big-Data.
לא.מ.ת מחשוב היכולת לזהות את הלקוח, צרכיו ולספק מענה טכנולוגי מתקדם המבוסס על הטכנולוגיות שפיתחה חברת Hitachi Data Systems.
לאחר בחירת הפיתרון המתאים ביותר עבור הלקוח, א.מ.ת מחשוב תשלב את הפתרון בתוך סל הפתרונות הרחב שיש לה להציע.

אודות Hitachi Data Systems:

היטאצ'י דטה סיסטמס (HDS),מספקת פתרונות אחסון מוכווני שירותים אשר מאפשרים הקצאה דינמית של אחסון הטרוגני בהתאם לצרכים העסקיים, וניהול מרכזי באמצעות תוכנות וירטואליזצית האחסון של HDS.

היטאצ'י דטה סיסטמס, חלק מקונצרן האלקטרוניקה הגלובלי היטאצ'י שמגיע מיפן, מהווה חלק אינטגרלי מקבוצת פתרונות האחסון של היטאצ'י.

HDS מספקת פלטפורמות אחסון, תוכנות ניהול אחסון ושירותי יעוץ בתחום האחסון באמצעות ערוצי שיווק ישירים ועקיפים ביותר מ 130- מדינות.

היטאצי' דאטה סיסטמס פועלת בישראל משנת 1979, ומעסיקה כ-40 עובדים. בין לקוחותיה בארץ נמנים מרבית הבנקים הגדולים, גופים ביטחוניים ותעשייתיים, חברות היי-טק, משרדי ממשלה ועיריות, חברות תשתית ופיננסיים.

למידע נוסף, אנא בקרו באתר החברה:
http://www.hitachi.com
חברת א.מ.ת מיחשוב משווק מורשה של חברת NetApp משלבת את פתרונות האחסון וניהול המידע של חברת NetApp בתשתיות המחשוב המרכזיות בארגונים. לא.מ.ת מיחשוב הידע והניסיון לאפיין נכון את צרכי הלקוח, לבחור את פתרון האחסון הטוב ביותר, להתקין ולשלב את מארזי האחסון בתשתית המחשוב, ולתחזק את המערך מקצה לקצה.
http://www.netapp.com

חברת א.מ.ת מחשוב מייצגת בלעדית את Splunk בישראל.
א.מ.ת נותנת שירותי ייעוץ, הטמעה ותמיכה טכנית למוצר בישראל.

http://www.splunk.com/?ac=partner_eandm
חברת א.מ.ת מיחשוב שותף עסקי מוביל שלVmware  ברמת Enterprise. אמת מספקת מערך מקצועי ומקיף של שירותים ייעוץ והתקנות של מוצרי הווירטואליזציה של חברת Vmware.
http://www.vmware.com
חברת א.מ.ת מיחשוב משווק מורשה של חברת MICROSOFT  ברמה של Gold Partner  לאמת מיחשוב ידע באפיון והובלת פרויקטים של Data Center בסביבת מיקרוסופט .
http://www.microsoft.com
שותפים נוספים