אודות פתרונות ושירותים שותפים עסקיים הודעות לעיתונות אירועים חברות בנות קריירה
הודעות לעיתונות:
     2015
     2012
     2011
     2010
     2009
     2008
     2007
פרויקט DATA CENTER עבור חברת LIVEPERSON - 27/11/2007
אמת מיחשוב ספיידר וסימנטק באירוע מיוחד - 26/11/2007
מעבדת לשידרוג מערכות - 26/11/2007
סיום פרויקט הקמת אשכול מחשבים בטכניון - 19/11/2007
 >  תחום הוירטואליזציה באמת - 14/10/2007
אמת רכשה את הורייזן - 09/09/2007
אמת - תחום פיננסי - 09/09/2007
אמת-דוחות כספיים - 23/08/2007
הקמת מרכז לבדיקת של תוכנות - 19/08/2007
פרויקט DRP באנליסט - 18/07/2007
IAS-יחידה מובחרת - 24/06/2007
מסע לאייסלנד - 21/06/2007
אמת-ברמור -זכייה - 19/06/2007
אינטרביט & Fortinet - 13/06/2007
א.מ.ת - סימנס - 22/02/2007
מינוי רון וישניצר - 15/02/2007
Java 6 באינטרביט - 05/02/2007
אינטרביט - סימנטק - 04/02/2007
כנס אקדמיה - 22/01/2007
מגמות 2007 - 17/01/2007
רכש OEM ב 2006 - 14/01/2007
OEM סקר - 02/01/2007
קורס גריד - 02/01/2007
     2006
הידיעות לעיתונות כוללות הודעות של חברת א.מ.ת מיחשוב של חברות הבנות וידיעות נבחרות של חברות המיוצגות על ידה.
תחום הוירטואליזציה באמת - 14/10/2007
 
גדלים ומתייעלים
 
תחום הוירטואליזציה מתפתח וחודר לארגונים רבים. בזכות הטכנולוגיה נוצר חיסכון רב במקום אחסון, מערכות הפעלה, תשתיות, גיבויים, אנרגיה ועוד.
 
 
שוק הוירטואליזציה היה לפני כ-4 שנים בחיתולו; החברות עדיין לא סמכו מספיק על המערכות החדשות וחששו לבצע שינוי כה משמעותי בסביבת העבודה שתסתמך על הטכנולוגיה. כיום המוצר כבר בשל והשוק הפנים את השינוי, יותר ויותר חברות משתמשות במערכת וירטואלית. לדברי שגיב קרוננבלט, מומחה בתחום הויטואליזציה בחברת א.מ.ת מיחשוב, המגמה שנראית כיום - התפתחות השוק, היא טבעית ונובעת ממספר סיבות. "דרישות הארגון הולכות ונהיות תובעניות יותר ויותר, כמות השרתים הולכת וגדלה, המידע מכפיל ומשלש את עצמו וכתוצאה מכך, תצרוכת החשמל גדלה באופן משמעותי, נדרשים גיבויים לכל המערכות והתשתיות הארגוניות הולכות וגדלות בקצב שקשה להדביק". בנוסף הוא אומר, כי "צריך מקום לאחסן את כל הציוד והמידע ולחברות רבות אין את המקום לכך. נוצר מצב בו ישנם שרתים רבים בארגון והאפשרות החלופית היא לרכוש מספר שרתים חזקים ולהתקין עליהם תשתית מארחת מערכות וירטואליות, וכתוצאה מכך לחסוך בכמות השרתים הפיזים בארגון, במערכות הפעלה, תשתיות פיזיות (חשמל,  מיזוג,שטח רצפה וכ"ו), גיבויים וכד'". קרוננבלט אומר, כי חברות רבות כיום מתעניינות במימוש הרעיון בסביבות הפיתוח והיצור והשוק החל לצעוד לכיוון של קונסולידציה ומערכות וירטואליות.
 
חברת א.מ.ת מיחשוב, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, היא שותפה עסקית של חברות המובילות את עולם המיחשוב, וביניהן Sun Microsystems, IBM, Symantec,NetApp, Microsoft, VMware ועוד. החברה, אשר קיימת כ-23 שנה ומונה כ-350 עובדים, עשתה עד כה פרויקטים גדולים מאד בתחום הוירטואליזציה, כגון: פרויקט DRP ואחסון מרכזי בבית ההשקעות אנליסט, אשר כלל קונסולידציה של התשתיות המאפשרת לחברה ניהול יעיל ונוח עם יכולת גידול מהירה לדרישות שיווקיות, תפעוליות והמשכיות עסקית. בנוסף, הקמת תשתיות ארגוניות ב"ברק", הקמת סביבת פיתוח גדולה בסימנטק, אשר כללה יותר מ-600 שרתים וירטואלים ועוד.
 
החברה קיבלה את הפרויקטים הגדולים, בין השאר, בזכות המעבדה לפתרונות וירטואליזציה וקונסולודציה ומרכז האינטגרציה הגדולים והמתקדמים שלה. המעבדה כוללת מספר רב של שרתים מקושרים למערך אחסון חיצוני עליהם מותקנות מערכות VMWARE. במעבדה מתבצעות בדיקות מקיפות על המערכות, לפני שהן מגיעות ללקוח. הבדיקות כוללת: בדיקות אפליקציות, חומרה, תוכנה וכד'. בנוסף, לחברה יש מרכז אינטגרציה גדול בראש העין וגם שם, המערכות נבדקות ומקבלות אישור לפני הגעתן ללקוח. כל פריט שנקנה מהחברה, קטן כגדול, מגיע למרכז ונבדק ושם מותקנות המערכות בהתאם לצורכי הלקוח; בודקים שוב שהן עובדות באופן תקין ולאחר מכן מחברים אותן לתשתיות המתאימות. המרכז פועל כמעט 24 שעות ביממה ומכיוון שפרויקטים רבים מתבצעים אצללקוחות אנטרפרייז, הם מקבלים ערך מוסף בכך שיש לחברה את היכולות לחבר מערכות מורכבות עם תשתיות גדולות ולבדוק מקצה לקצה את כל הפיתרון המסופק ללקוח.
 
החברה הינה שותף עסקי מוביל שלVmware  - VMware Authorized Consultant. היא מספקת מערך מקצועי ומקיף של שירותי ייעוץ והתקנות של מוצרי הוירטואליזציה. באמצעות הפתרון של VMware ניתן להקטין את מספר השרתים הפיזיים באתר ממאות לעשרות בודדות, תוך הפחתה משמעותית של עלות הבעלות הכוללת (TCO), שיפור יכולת הניהול והשליטה על המערכות, שרידות המערכות והאפליקציות וכן שיפור השירות לסביבות הפיתוח והיצור בארגון.
 
סל הפתרונות גדל
 
לאחרונה החברה ביצעה מספר רכישות של חברות בנות, כחלק מאסטרטגיה של חברת אינטגרציה לפתרונות ובמטרה להגדיל את סל הפתרונות מקצה לקצה. קרוננבלט מדגיש, כי החשיבות של מומחי החברה היא קודם כל למצוא פתרון הולם ללקוח ולא למכור מוצר. "כאשר אנו מגיעים לארגון מסוים, אנו בודקים את מערכות התשתית, סוגי האפליקציות וצורכי הארגון; בהתאם לכך תתבצע ההמלצה כיצד ואילו פתרונות קונסולידציה מתאימים ללקוח. אנו לא מתחילים לפעול ללא מיפוי הכולל: מדידות ביצועים, בדיקת נפחי המידע, משאבי עיבוד, זיכרון וכ"ו ורק אז מחליטים אם בכלל ניתן ומשתלם לארגון להכניס וירטואליזציה ובאיזה אופן". לדבריו, "אנו פועלים באותה שיטה מחברות סטארט-אפ קטנות או משרדי עורכי-דין ועד ארגונים גדולים עם מאות שרתים. כולם מדברים באותה שפה - קונסולידציה ווירטואליזציה, גם בהיבט של גיבוים והסתמכות על כלים מובנים במערכת". גם בתחום אבטחת המידע אין חשש לבעיה כלשהי, המערכות בנויות כך שהשרת הוירטואלי לא ישתמש במשאבים משותפים עם שרת נוסף, אלא אם יוגדר כך מראש. הבניה מאובטחת מראש - מרמת התשתית ועד רמת מערכות ההפעלה.
 
כאשר לקוח רוכש פתרון כולל הוא מקבל, בהתאם לצרכיו קורס הנתפר במיוחד בשבילו ומועבר על-ידי מומחי אמת מחשוב ואינטר ביט למנהלי התשתיות והאנשים הטכנים. הקורס כולל את המידע הנחוץ ללקוח על המערכות שהוא רכש, כגון: רישיונות, שרתים, הפתרון, ניהול המערכות, התשתיות ועוד. ישנה אפשרות ללקוחות לקבל שירות של outsourcing ובו נציג חברת אמת מחשוב מתפעל את כל המערכת - מרמה של להדליק את החשמל ועד לרמה של חלוקת משאבים נכונה בין השרתים הוירטואלים בין אם באתר הלקוח ועד שליטה מרחוק מבית אמת מחשוב.  
 
העתיד כבר כאן
 
קרוננבלט אומר, כי בהשוואה לעולם, קו החשיבה של המנמ"ר הישראלי מאד מחושב ומתקדם מבחינה טכנולוגית תוך שמירה על הנכסים הארגוניים. "הדרישה למערכות וירטואליות הולכת ותופסת תאוצה, השוק צמא למערכת שיחסכו לארגונים בעלויות תשתית, ניהול וכוח אדם. כאמור, אין מקום לחברות לשים את המערכות הרבות ויש רצון לחסוך באנרגיה גם בתחום ניהול חדרי מחשב". לגבי העתיד, הוא סבור, כי בעוד כ-5 שנים מעט מאד חברות יעבדו על תשתית פיזית; וחברות חדשות יפעלו על גבי תשתיתיות וירטואליות מיום הקמתן.
כבר היום אנו רואים כי יצרני החומרה מיצרים ברזלים תומכי וירטואליזציה, אם ברמת השרתים ועד רמת מערכי אחסון המידע.
 
כחלק מתפיסת עולמה של החברה להוביל חזית טכנולוגית המתאימה לקהל לקוחותיה , א.מ.ת מיחשוב מארגנת כנס לקוחות בנושא וירטואליזציה בשיתוף עם חברת  VMWAREוהמפיצה שלה בישראל REL ,ב-31/10/07 בשרתון מוריה תל-אביב. בכנס יתקיים פאנל מומחים והרצאות על היכולות  הטכנולוגיות.