אודות פתרונות ושירותים שותפים עסקיים הודעות לעיתונות אירועים חברות בנות קריירה
הודעות לעיתונות:
     2015
     2012
     2011
     2010
     2009
     2008
"אמת מיחשוב" היא הראשונה בישראל שסיימה את ההסמכות וההכשרות הנדרשות כדי להצטרף לתכנית APSP‏ (Authorized Professional Service Partner‏ )של NetApp - 14/12/2008
אמת מיחשוב-משב רוח רענן בליבת המחשוב העסקי - 29/05/2008
אמת מיחשוב מינתה את דורון זוברמן למנכל חטיבת השירות והפרוייקטים - 16/04/2008
חברת ooVoo המתמחה בשיחות וידאו ברשת בחרה בסאן וא.מ.ת מיחשוב להקמת תשתיות גלובלית - 16/04/2008
COPAN Systems – הפתרון לארכוב ירוק - 04/03/2008
 >  אמת מיחשוב וסאן קיימו מפגש בנושא שיפור ביצועים - 23/01/2008
Green IT -המתודה של אמת מיחשוב - 01/01/2008
     2007
     2006
הידיעות לעיתונות כוללות הודעות של חברת א.מ.ת מיחשוב של חברות הבנות וידיעות נבחרות של חברות המיוצגות על ידה.
אמת מיחשוב וסאן קיימו מפגש בנושא שיפור ביצועים - 23/01/2008
 

במפגש הוצגו היתרונות של פתרון Star-P בעבודה מול מטריצות ענק ושפות עיליות

 
החברות סאן ישראל וא.מ.ת מיחשוב קיימו ביום רביעי האחרון (16.1.08) מפגש בנושא שיפור ביצועי השפות Matlab ו – NumPy. את המפגש פתח שחר שיינרמן, מנהל תחום IAS בא.מ.ת מיחשוב שאמר כי א.מ.ת מיחשוב מציעה כיום מודל שיכול לטפל בצורה שקופה במטריצות הרבה יותר גדולות במטרה לחסוך במשאבים ולקצר בזמנים באופן משמעותי ויעילה.
 
שיינרמן הוסיף: "ארגון שחשוב לו לקצר את זמן ההגעה לתוצאות וזמן הריצה הינו משמעותי עבורו, חובה עליו לבחון אם הטכנולוגיה מבית Interactive Supercomputing"
 
ארגונים רבים מפתחים את המודל המחקרי/הנדסי שלהם בשפות עיליות ולאחר מכן למטרת ריצה בעלת ביצועים גבוהים, ממירים את הקוד שלהם לשפות כגון C או FORTRAN.
באמצעות Star-P ניתן להגיע לביצועים הנדרשים ללא הצורך להמיר את הקוד לשפות אחרות אלא להישאר בסביבת העבודה המוכרת למהנדס ולקבל תוצאות בזמן אמת. בנוסף לכך העבודה הופכת לאינטראקטיבית ומאפשרת עבודה מול מטריצות בגדלים עצומים.\
התוצאה מהעבודה באמצעות טכנולוגיה זו היא קיצור משמעותי ב:
          Time To Market
          Time To Publish
          SLA
 
ערן ישי, ארכיטקט פתרונות בסאן ישראל, הציג את פתרונות התשתית המגוונים של סאן וציין כי סאן מדורגת מס' 1 בעולם כתורמת לקהילת הקוד הפתוח מבין החברות המסחריות, כאשר תרומתה של סאן גדולה פי 4 מיבמ שנמצאת במקום השני.
עוד הוסיף ישי, כי סאן שחררה לפני מספר חודשים את תחנת העבודה Sun Ultra 24 המבוססת על שבבי אינטל ונחשבת למס' 1 בשוק בתחומי הביצועים, יישומים הנדסיים, יצירת תכנים, MDAD ועוד. דבר נוסף שייחודי בתחנה זו לפי ישי זה התמיכה הגרפית ב-High End שאין לה מתחרים.
 
ערן ישי הציג במפגש את פתרונות וירטואליזציית שולחן העבודה של סאן ואמר כי וירטואליזצייה מאפשרת לבצע קונסולידציות שרתים פשוטה ולתאם בין מערכות ההפעלה השונות.

בנוסף הציג ישי את טכנולוגיית SunRay  שהנה עמדת הקרנה המעבירה נתונים מהשרת הארגוני ומהווה פתרון כולל לכל סביבות המחשוב בארגון ומאפשרת גמישות גבוהה, נגישות וזמינות. שיטה זו של הרצת כל שולחנות העבודה בצורה וירטואלית נקראת על פי סאן Sun VDI והיא מאפשרת גישה ממקום אחד לכל סביבות המחשוב בארגון.
 
יואל יעקבסון, CTO בא.מ.ת מחשוב, הציג את דרכי השימוש ב-Star-P לפיתוח אפליקציות מקבילות בשפות עיליות כגון Matlab/Python/R, וציין כי שפות אלה מאפשרות לתכניתן להתמקד בבעיה שמונחת לפניו וכי בשימוש בשפות אלה זמן מחזור הפיתוח, זמן הריצה והקוד הרבה יותר קצרים כך שאפשר להתמקד באלגוריתם עצמו ולא במה שמסביב.
ההרצאה כללה דוגמאות חיות של קוד והסבר מעמיק מהם התהליכים הפשוטים יחסית שיש לבצע בקוד על מנת לקבל מיקבול אוטומטי.
המפתח להצלחה של Star-P הינו הפשטות והקלות שבה המשתמש הסופי עובר לעבוד מקוד טורי לקוד מקבילי.