אודות פתרונות ושירותים שותפים עסקיים הודעות לעיתונות אירועים חברות בנות קריירה
הודעות לעיתונות:
     2015
     2012
     2011
     2010
     2009
     2008
"אמת מיחשוב" היא הראשונה בישראל שסיימה את ההסמכות וההכשרות הנדרשות כדי להצטרף לתכנית APSP‏ (Authorized Professional Service Partner‏ )של NetApp - 14/12/2008
אמת מיחשוב-משב רוח רענן בליבת המחשוב העסקי - 29/05/2008
אמת מיחשוב מינתה את דורון זוברמן למנכל חטיבת השירות והפרוייקטים - 16/04/2008
חברת ooVoo המתמחה בשיחות וידאו ברשת בחרה בסאן וא.מ.ת מיחשוב להקמת תשתיות גלובלית - 16/04/2008
 >  COPAN Systems – הפתרון לארכוב ירוק - 04/03/2008
אמת מיחשוב וסאן קיימו מפגש בנושא שיפור ביצועים - 23/01/2008
Green IT -המתודה של אמת מיחשוב - 01/01/2008
     2007
     2006
הידיעות לעיתונות כוללות הודעות של חברת א.מ.ת מיחשוב של חברות הבנות וידיעות נבחרות של חברות המיוצגות על ידה.
COPAN Systems – הפתרון לארכוב ירוק - 04/03/2008
מאת יואל יעקבסן CTO ,אמת מיחשוב נציגת COPAN בישראל .
 
ארגונים רבים ניצבים בפני אתגרים לניהול כמויות מידע רב הנוצר במערכות ה-IT שלהם. דרישות ארגוניות או חיצוניות מחייבות שמירת המידע לאורך זמן. מצב זה גורם מתח תמידי בין הצורך לשמירה ממושכת ובין הדרישה שאינה נפסקת להקטנת עלויות האחזקה של ציוד ה-IT. הפתרונות הנפוצים בדמות מערכות המבוססות על קלטות או פתרונות VTL המאחסנים את המידע במערכות אחסון רגילות מתקשות לעמוד בקצבי הגידול ובמשמעויות האופרטיביות.
 
ארגון שעומד לבחור מערכת אחסון משווה , ברוב המקרים,רק את העלות הראשונית של הנפח(עלות לטרה בייט ) ואינו מחשב את העלות התפעולית של המערכת ,המהווה הוצאה משמעותית לארגון .
 
ישנן מספר סיבות לכך, בעוד בחלק מהטכנולוגיות עלות קלטת בודדת אומנם נמוכה מדיסק בנפח דומה, העלות הכוללת של הפתרון, המורכבות והמשמעות של הבטחת זמני גיבוי ושחזור גדולים מאיינות את היתרון הזה. שימוש במוצרי VTL המבוססים על מערכות אחסון רגילות או במערכות "ארכיון" המבוססות על שיטות אחסון מקובלות גורר עלויות החזקה ניכרות. צריכת החשמל וייצור החום במערכת אחסון רגילה פשוט לא מתאימים למערכות בנפחים גדולים שצריכים לאחסן מידע אליו נגשים לעיתים רחוקות.
 
כיום באמצעות הפתרונות של חברת COAPN Systems ארגונים יכולים ליהנות מחסנות ניכר בעלויות ההחזקה של האחסון ארוך-הטווח שלהם. המערכות משתמשות בטכנולוגיה מהפכנית הנקראת MAID – Massive Array of Idle Disks. שימוש ב-MAID מבטיח שלפחות %75 מהדיסקים פשוט כבויים בכל רגע נתון. דיסקים כבויים, מטבע הדברים, לא צורכים חשמל ולא מייצרים חום. בנוסף, העובדה שמרבית הדיסקים כבויים מאפשרת התקנתם בצפיפות גבוהה בהרבה מהאפשרי במערכות אחסון רגילות. הפטנטים של COPAN מאפשרים התקנת 112 דיסקים במדף (!). מערכת מלאה בת שמונה מדפים מכילה 896 דיסקים. למרות הצפיפות הגבוהה, הדיסקים נשלפים מקדימה (ולא מלמעלה), מה שמאפשר תחזוקה נוחה.
 
העובדה שהדיסקים כבויים רוב הזמן מגדילה את האמינות שלהם באופן ניכר. אומנם, אי אפשר לסמוך על כך באופן מוחלט. כולנו התנסינו במחשבים שלפתע, כאשר הדלקנו אותם בתחילת יום העבודה, חוו קריסה של הדיסק הקשיח. לכן מערכות COPAN כוללות טכנולוגיה הנקראת DISK AEROBICS. הטכנולוגיה בודקת כל דיסק ברציפות (תוך שמירה על העיקרון שלפחות %75 מהדיסקים כבויים) ומפעילה דיסקים באופן מתוזמן מראש כך שדיסקים חשודים מוחלפים בטרם קרסו.
 
המערכות של COPAN נמכרות עם מגוון "זהויות". ניתן לקבל את המערכות כ-VTL מוביל (כולל De-Duplication, הורדה לקלטות, שכפול לאתר התאוששות מאסון, קצבי גיבוי ושחזור עצומים), כמערכת לשאיבת קבצים ממערכות NAS, כתשתית SAN ועוד.
 
פתרון ה-VTL (מדגם 300T/TX) מעניין במיוחד. אם מתחשבים בסטטיסטיקה של מערכות VTL האומרת כי ניתן לאחסן עד פי 20 מידע מהנפח האמיתי של מערכת האחסון, מתקבל נתון מרשים – בארון יחיד של מערכת VTL עם טכנולוגיית De-Duplication מבית COPAN ניתן לגבות עד .. 6PB (שהם 6000 טרהבייט). הדרך הייחודית בה ממומש מנגנון ה-De-Duplication מציג את הפתרון הטוב מסוגו כיום. מהירות הגיבוי גבוהה מאוד (5.2TB לשעה) מה שמאפשר עמידה בחלונות גיבוי מתקצרים גם כשהנפחים עליהם נדרש להגן הולכים וגדלים. פתרון השכפול משכפל רק את הבלוקים שעברו תהליך של De-Duplication מה שמוריד ב-%95 את רוחב הפס הנדרש כדי לבצע גיבוי לאתר התאוששות מאסון.
 
כדי להשתמש בפתרון ה-VTL אין צורך בשינויים או הפרעות למערכת הקיימת. המערכת יודעת לדמות סוגים רבים של ספריות נפוצות ומאפשרת לקבל שיפור במשמעותי בביצועים, אמינות וזמינות הישר מהקופסא.
 
פתרונות נוספים המבוססים על טכנולוגיית האחסון הם:
-          פתרון המאפשר משיכת קבצים ממערכות NAS בארגון, החזקתם לפי נהלים, חיפוש יעיל עליהם וחשיפתם מחדש בפרוטוקולים NFS ו-CIFS.
-          פתרונות מבוססי תוכנה נוספת המאפשרים חשיפת המערכת כולה כמערכת NAS מבוססת CIFS, פתרונות למדרוג אוטומאטי של קבצים כולל הורדה לקלטות ופתרונות לשילוב במסגרת Storage Grid           המשלב מדרוג עם זמינות גבוהה מאוד בשקיפות מלאה ליישומים.
השימוש בטכנולוגיה של COPAN חוסך לארגונים מאות אלפי שקלים בשנה ויותר. ארון מלא של COPAN צורך בשנה בערך 200000 קילוואט/שעה פחות ממערכות אחסון בנפח מקביל במידה ומערכות אלו תומכות בכיבוי דיסקים שאינם בשימוש. מול מערכות שאינן תומכות בכיבוי דיסקים ההפרש גדול אף יותר. כמות החום המיוצרת על-ידי המערכת נמוכה באופן משמעותי ממערכות אחרות. החיסכון בעלויות קירור חדר המחשב ניכר מאוד אף הוא.