אודות פתרונות ושירותים שותפים עסקיים הודעות לעיתונות אירועים חברות בנות קריירה
הודעות לעיתונות:
     2015
     2012
     2011
     2010
     2009
     2008
"אמת מיחשוב" היא הראשונה בישראל שסיימה את ההסמכות וההכשרות הנדרשות כדי להצטרף לתכנית APSP‏ (Authorized Professional Service Partner‏ )של NetApp - 14/12/2008
אמת מיחשוב-משב רוח רענן בליבת המחשוב העסקי - 29/05/2008
אמת מיחשוב מינתה את דורון זוברמן למנכל חטיבת השירות והפרוייקטים - 16/04/2008
 >  חברת ooVoo המתמחה בשיחות וידאו ברשת בחרה בסאן וא.מ.ת מיחשוב להקמת תשתיות גלובלית - 16/04/2008
COPAN Systems – הפתרון לארכוב ירוק - 04/03/2008
אמת מיחשוב וסאן קיימו מפגש בנושא שיפור ביצועים - 23/01/2008
Green IT -המתודה של אמת מיחשוב - 01/01/2008
     2007
     2006
הידיעות לעיתונות כוללות הודעות של חברת א.מ.ת מיחשוב של חברות הבנות וידיעות נבחרות של חברות המיוצגות על ידה.
חברת ooVoo המתמחה בשיחות וידאו ברשת בחרה בסאן וא.מ.ת מיחשוב להקמת תשתיות גלובלית - 16/04/2008
  היקף העסקה מוערך בלמעלה ממיליון ₪
 
חברת ooVoo, המשווקת תוכנה חינמית לניהול שיחות וידאו באינטרנט בהשתתפות של עד שישה אנשים, בחרה בשרתי T2000  ובמערכת ההפעלה סולאריס 10 של סאן מיקרוסיסטמס. א.מ.ת מיחשוב נבחרהכמיישמת ומנהלת הפרויקט לפריסת התשתית לשרתי הוידאו שלה ברחבי העולם.
 
ooVoo מהווה את הדור הבא בתקשורת רשתית ובעזרת התוכנה שכל אחד יכול להוריד בחינם מהאתר שכתובתו: http://www.oovoo.com/, ניתן לקיים שיחות וידאו עד שישה אנשים בו זמנית בקלות ובאיכות אודיו/וידאו גבוהה, ואף לשלוח Video message  אחד לשני.
 
דני ילין, מנהל הפעילות בישראל, מציין: "חשיבות השירות שאנו מציעים היא באיכות התוכנה והחומרה בתחום ה-Directory. כיום אין הרבה חברות שיכולות להציע שירות אודיו/וידאו לצרכן באינטרנט בחינם ולכן אנו כל כך ייחודיים בעניין זה, ובניגוד לתוכנות מסרים מידיים אחרות בשוק אנו מאפשרים שיחות וידאו של יותר מאחד על אחד. אנחנו מציגים את הדור הבא- שיחות של עד שישה אנשים באיכות מדהימה".
 
במסגרת שיתוף הפעולה עם סאן מיקרוסיסטמס, חברת ooVoo  בע"מ, המהווה את גוף הפיתוח של חברת ooVoo העולמית, החליטה להשתמש במוצרי סאן בתחום ה-Directory Server ובנוסף רכשה מסאן כ-30 שרתים מסוג T2000 שיחליפו את הרכיבים הפעילים כיום במערכת.
 
יוסי הראל, מנהל מגזר מכירות לחינוך, מחקר ממשלה ורפואה והאחראיעל הקשר שבין חברת סאן ooVoo בע"מ, אומר כי "שרתי T2000 יחד עם מערכת ההפעלה סולאריס 10 של סאן מסוגלים לספק עד 32 Threads בו זמנית (בעתיד הקרוב 64 Threads), כאשר הם עושים שימוש במעבדי סאן בעלי 8 ליבות  וניחנים בצריכת הספק לפעולה ולקירור הקטנה באופן משמעותי מכל מוצרי המתחרים."
 
שחר שיינרמן, מנהל תחום אפליקציות תשתית (IAS) בא.מ.ת מיחשוב, אומר כי זהו פרוייקט מסובך ומעניין טכנולוגית הדורש יכולות ניהול טכניות גבוהות, ולכן מי שמנהל את הפרויקט הוא ה – CTO של קבוצת א.מ.ת מחשוב, יואל יעקבסן, המוביל טכנולוגית את תחום IAS (http://www.emet.co.il/press.asp?id=93 ). לצורך פרויקט זה יש צורך בתכנון טכני מפורט ועמוק והבנה רב תחומית (שילוב של טכנולוגיות שונות מספקים שונים והבנה בשכבות התשתית והאפליקציה). ניהול השינויים בפרויקט תוך כדי תנועה הוא קריטי להצלחה.
 
המערכת של ooVoo מנהלת כיום מיליוני שיחות וידאו ביותר מ 200 מדינות, ובעתיד הקרוב היא אמורה לתת מענה מיידי למספר הנע סביב 20 מיליון משתמשים שמדברים בשיחות וידאו באינטרנט, חלקם הגדול בו זמנית. עם התרחבות המערכת, גולשים מאירופה לא יצטרכו עוד להתחבר לשרתים באמריקה אלא יוכלו להתחבר לשרתים מקומיים ולקיים שיחות וידאו ביניהם.
 
ארן קריטי,סמנכ"ל פיתוח ב ooVoo, אומר: "סאן מהווה כיום חלק נכבד מהתשתית שלנו ברמת שרתי הוידאו וה-Directory הנמצאים בשימוש על ידינו. בחרנו בסאן ובא.מ.ת מיחשוב לפריסת התשתית הגלובלית שלנו כי אנחנו סומכים על הביצועים הגבוהים והמקצועיות שלהם כמו גם על איכות התוכנה והחומרה שלהם. אנחנו מרוצים מאוד מאופן ניהול התהליך עם סאן וא.מ.ת ובונים איתם שותפות לטווח ארוך".
 
יוסי הראל מוסיף: "שיתוף הפעולה הפורה שבין שתי החברות, מוביל להצלחת המיזם של חברת ooVoo בע"מ ויאפשר לה להרחיב את השימוש גם במוצרי ליבת הרשת האחרים של חברת סאן, לתועלת משתמשי החברה".
 
===