אודות פתרונות ושירותים שותפים עסקיים הודעות לעיתונות אירועים חברות בנות קריירה
הודעות לעיתונות:
     2015
     2012
     2011
     2010
     2009
     2008
 >  "אמת מיחשוב" היא הראשונה בישראל שסיימה את ההסמכות וההכשרות הנדרשות כדי להצטרף לתכנית APSP‏ (Authorized Professional Service Partner‏ )של NetApp - 14/12/2008
אמת מיחשוב-משב רוח רענן בליבת המחשוב העסקי - 29/05/2008
אמת מיחשוב מינתה את דורון זוברמן למנכל חטיבת השירות והפרוייקטים - 16/04/2008
חברת ooVoo המתמחה בשיחות וידאו ברשת בחרה בסאן וא.מ.ת מיחשוב להקמת תשתיות גלובלית - 16/04/2008
COPAN Systems – הפתרון לארכוב ירוק - 04/03/2008
אמת מיחשוב וסאן קיימו מפגש בנושא שיפור ביצועים - 23/01/2008
Green IT -המתודה של אמת מיחשוב - 01/01/2008
     2007
     2006
הידיעות לעיתונות כוללות הודעות של חברת א.מ.ת מיחשוב של חברות הבנות וידיעות נבחרות של חברות המיוצגות על ידה.
"אמת מיחשוב" היא הראשונה בישראל שסיימה את ההסמכות וההכשרות הנדרשות כדי להצטרף לתכנית APSP‏ (Authorized Professional Service Partner‏ )של NetApp - 14/12/2008
"אמת מיחשוב" היא הראשונה בישראל שסיימה את ההסמכות וההכשרות הנדרשות כדי להצטרף לתכנית APSP‏ (Authorized Professional Service Partner‏ )של NetApp
חברת NetApp העניקה לחברת "אמת מיחשוב" את ההסמכה Authorized Professional Service Partner וכעת זוכה להכרה כשותפה מורשה ליישום ואספקת שירותי מומחה. זהו המעמד הגבוה ביותר שחברת NetApp מעניקה לשותפיה העסקיים וחברת א.מ.ת מיחשוב היא הראשונה בישראל שזכתה להגיע למעמד זה.

במסגרת ההסמכה וההכשרה, בנוסף על סל המוצרים הרחב שמציעה "אמת מיחשוב" ללקוחותיה, תרחיב החברה את יכולותיה וסמכויותיה כשותפה של NetApp לרמת מומחה, מה שיאפשר לה להמשיך למכור וליישם את שירותי המומחה (PS‏) ‏שלה תחת שמה ו/או בשיתוף עם NetApp, הבטחת סטנדרטים ואיכות ביצוע, שימוש במודלים וכלים של NetApp, גישה אל מאגרי הידע והקניין הרוחני של NetApp‏, התמחות בתחומי SAN‏, Virtualization‏ , ‏ספריות גיבוי ורטואליות (VTL‏) ועוד.

לדברי דורון חסיד, מנהל פיתוח השירות בקרב השותפים העסקיים ב- NetApp: "אנו גאים להעניק לא.מ.ת מיחשוב את ההסמכה APSP. הם עושים עבודה מצויינת בישראל וכעת יוכלו להינות מכל ההטבות הכרוכות בקבלת ההסמכה".

לדברי דורון זוברמן מנכ"ל אינטרסרב, חטיבת השירות של "אמת מיחשוב": "אנו גאים להיות הראשונים בישראל המקבלים הסמכה במעמד גבוה שכזה מחברה בסדר גודל כזה. השקעתינו בתוכנית APSP הינה חותמת רשמית לשותפות האמיתית שלנו עם חברת NatApp.

אודות NetApp
NetApp מפתחת פתרונות חדשניים לאחסון וניהול נתונים המסייעים בהאצת פריצות דרך עסקיות והשגת חיסכון יוצא דופן בעלויות. מאז ‏הקמתה ב-1992, NetApp‏ נחשבת לחלוצה בתחום הטכנולוגיה, המוצרים והשותפויות העסקיות, המפשטים את ‏ניהול הנתונים בארגונים. החברה מעסיקה מעל 8,000 עובדים והכנסותיה מגיעות ל- 3.3 מיליארד דולר.

לאחרונה זכתה NetApp במספר עסקאות גדולות בישראל בין היתר בחברות בטבע, לאומי קארד, פניקס, בנק הפועלים, סיסקו, פראדיים אינטל פלא-פון ועוד. עד כה השקיעה NetApp בחברות שהוקמו על-ידי ישראליים כחצי מיליארד דולר (אונארו, דקרו וטופיו). בקרו ב-NetApp.com כדי לגלות את הלהט שלנו לסייע לחברות ברחבי העולם להגיע רחוק יותר. למידע נוסף: www.netapp.com/il

אודות א.מ.ת מיחשוב:
א.מ.ת. מיחשוב בע"מ, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, היא שותפה עסקית של חברות המובילות את עולם המיחשוב, וביניהן Sun Microsystems, IBM,Symantec NetApp, Microsoft ועוד. בנוסף מעמידה החברה לרשות לקוחותיה סל פתרונות של מוצרים ושירותים משלימים באמצעות נציגויות של חברות נוספות ובאמצעות חברות הבת שלה בתחומי אבטחת מידע, כלי פיתוח וסביבות פיתוח, כלי ניהול ועוד. החברה מספקת מערך שירות, אחזקה, התקנה, הטמעה, מיקור חוץ וניהול פרויקטים למערכות מיחשוב מגוונות, במגוון חבילות שירות, למערכות קריטיות בארגונים ובהתאם לצורכי הלקוח.