אודות פתרונות ושירותים שותפים עסקיים הודעות לעיתונות אירועים חברות בנות קריירה
הודעות לעיתונות:
     2015
     2012
     2011
     2010
     2009
אמת מיחשוב יישמה פתרון Disaster Recovery למערכת של Flash Networks אצל מפעיל סלולרי גדול בארה"ב - 29/09/2009
 >  חברות "אמת מיחשוב" ו- SUN זכו בפרויקט להחלפת שרתי העל של בזק - 24/08/2009
אמת מיחשוב: הנבחרת שלכם לפרויקטים מורכבים טכנולוגית - 18/06/2009
     2008
     2007
     2006
הידיעות לעיתונות כוללות הודעות של חברת א.מ.ת מיחשוב של חברות הבנות וידיעות נבחרות של חברות המיוצגות על ידה.
חברות "אמת מיחשוב" ו- SUN זכו בפרויקט להחלפת שרתי העל של בזק - 24/08/2009
במסגרת הפרויקט, תשדרג אמת מיחשוב את מערך שרתי העל הקיימים בבזק לשני שרתי-על מסדרת M9000 של Sun, בשילוב פתרון DR מבית סימנטק.
שרתי העל החדשים יחליפו שרתים קיימים של Sun ועליהם תותקן מערכת ההפעלה המתקדמת Solaris 10. המערכות המרכזיות שיפעלו על השרתים הן Billing, ERP, CTI ו- Data Warehouse. המערכת החדשה נותנת מענה לדרישות הלקוח בינהן חסכון כספי בתחזוקה, ניצול תכונות חדשות של וירטואליזציה, גמישות בחלוקת משאבים, חסכון בעלויות חשמל וקירור, שיפור ביצועים, הגדלת משאבי המיחשוב ויישום פתרון DR אוטומטי בין שני אתרים. פתרון זה נועד לקצר את זמני ההשבתה של המערכת ולתת מענה שרידות מהיר יותר מהמצב הנוכחי.


מחשבי העל מסדרת M9000 מבית Sun שהועמדו לטובת הפרויקט, הינם State of the Art של עולם המיחשוב בסביבת ה- Enterprise בעולם הפתוח. מחשבים אלה בנויים על מעבדים בעלי ארבע ליבות (quad core), המספקים ביצועים גבוהים ביותר ובעלי מפת דרכים (Road Map) ידועה ומבטיחה.


נוסף על כך, כולל הפרויקט יישום פתרון DR בין שני אתרי הלקוח - האתר המרכזי ואתר הגיבוי. פתרון זה יישען על פלטפורמת Geo Cluster של סימנטק. הפתרון נותן מענה למצב DR בזמן מינימלי ובהפרעה קטנה ככל האפשר לפעילויות הקריטיות בארגון. אתר הגיבוי הינו בקיבולת של לפחות 70% מהאתר הראשי ועם פוטנציאל גידול ל- 100%.


במסגרת הפרויקט תסופק גם חבילת שירות לכל הסביבה ל- 5 שנים. השירות יינתן על-ידי חטיבת השירות והפרויקטים של אמת מיחשוב. בתוך כך, אמת מיחשוב תסייע לבזק להסב את המערכות מהסביבה הישנה לסביבת המחשוב החדשה, הן בהיבט הטכני והן בהיבט הניהולי.


יואב וינברג, מנכ"ל אמת מיחשוב אמר, "אני משוכנע כי הטכנולוגיה המסופקת לבזק במסגרת פרויקט זה תצעיד אותם בבטחה לחמש השנים הבאות ותאפשר להם את מגוון השירותים העסקיים הנדרשים במקסימום גמישות ובמינימום עלויות. אנו רואים בזכייה משמעותית זו המשך ישיר לשיתוף הפעולה הנרחב הקיים בין בזק, אמת מיחשוב ו- SUN במהלך עשר השנים האחרונות. שיתוף פעולה זה הוכיח את עצמו בעבר ואני משוכנעים כי ימשיך להתחזק גם בהווה וימנף את הדרישות והצרכים של שני הארגונים בעתיד."


דן טולדנו, מנכ"ל SUN ישראל אמר, "מחשב ה- M9000 הפך בשנתיים האחרונות לסטנדרט הקונסולידציה לאפליקציות קריטיות בעולם ה-IT. מבחינת ביצועים, אמינות ושרידות הוא מהווה התגלמות של מושג "המיין פריים הפתוח" שלקוחותינו ציפו לו כבר זמן רב. בזק, כאחד מלקוחותינו החשובים בישראל, שנהנה כבר כמה שנים מיתרונות מחשבי SUN מבוססי מעבדי SPARC וממערכת הפעלה SOLARIS, יוכל כעת, במעבר חלק ופשוט לתפעל את מערכותיו החשובות ביותר על תשתית המחשוב המתקדמת בעולם."


אילן ינובסקי, מנהל אגף טכנולוגיות ותפעול, בחטיבת טכנולוגיות מידע בבזק, אמר, "ההצטיידות במחשבי העל החדשים של SUN מהווים צעד נוסף בהיערכותה של חברת בזק לספק שירותי תקשורת מתקדמים. שרתי העל החדשים מהווים פלטפורמה לשירותים מרכזיים במערך ה-IT של בזק ויאפשרו לחברה להמשיך ולהוות שחקן מוביל בשוק התקשורת בישראל."