אודות פתרונות ושירותים שותפים עסקיים הודעות לעיתונות אירועים חברות בנות קריירה
הודעות לעיתונות:
     2015
     2012
     2011
     2010
     2009
 >  אמת מיחשוב יישמה פתרון Disaster Recovery למערכת של Flash Networks אצל מפעיל סלולרי גדול בארה"ב - 29/09/2009
חברות "אמת מיחשוב" ו- SUN זכו בפרויקט להחלפת שרתי העל של בזק - 24/08/2009
אמת מיחשוב: הנבחרת שלכם לפרויקטים מורכבים טכנולוגית - 18/06/2009
     2008
     2007
     2006
הידיעות לעיתונות כוללות הודעות של חברת א.מ.ת מיחשוב של חברות הבנות וידיעות נבחרות של חברות המיוצגות על ידה.
אמת מיחשוב יישמה פתרון Disaster Recovery למערכת של Flash Networks אצל מפעיל סלולרי גדול בארה"ב - 29/09/2009
במסגרת הפרויקט אמת מיחשוב יישמה פתרון לשרידות גבוהה המשלב שני אתרים הפועלים במקביל אצל הלקוח הסופי באמצעות תוכנות של סימנטק.

הפרויקט היה שיתוף פעולה בין אמת מיחשוב ל- Flash Networks, ספקית גלובלית של פתרונות אינטרנט חכמים לשוק הסלולרי. Flash Networks בחרה באמת מיחשוב לספק לה את העיצוב, האינטגרציה וההטמעה של פתרון התאוששות מאסון (DR). פתרון DR הוא חלק מובנה בפתרונות ה-Telco-grade של Flash Networks. פתרונות אלה מאופיינים ברמה הגבוהה ביותר של מהימנות ומבטיחים את שביעות רצונו של הלקוח.


פתרון ה- DR אותו מיישמת אמת מיחשוב עבור שני אתרי הלקוח (אשר ממוקמים בשתי מדינות נפרדות בארה"ב) נשענת על פלטפורמת Storage Foundation High Availability Geographic cluster (SFHA/DR) להתאוששות מקומית, והתאוששות באתר מרוחק תוך שימוש ב- VVR (Veritas Volume Replicator) להעתקת המידע בין האתרים על רשת WAN. פלטפורמות השרידות המסופקות במסגרת פרויקט זה הינן מבית Symantec. הפתרון נותן מענה להתאוששות מהירה בהפרעה קטנה ככל האפשר לפעילויות הקריטיות בארגון.


זוהי אחת ההטמעות המורכבות של מערכת התאוששות בשני אתרים מרוחקים מעל רשת WAN שבוצעו לאחרונה. רמת המורכבות נגזרת מכך שהאתרים נמצאים במרחק גיאוגרפי של אלפי ק"מ אחד מהשני עם השהיות רשת והבדלי שעות לסנכרון המידע בין האתרים. יחד עם זאת המערכת מצליחה לספקUp Time גבוה מאד ורמת Delay של כ- 2 דקות בלבד במעבר מאתר אחד למשנהו.


לצורך יישום הפרויקט הוקמה מעבדה באתר הלקוח (Flash Networks) ובה בוצעה סימולציה מלאה של המערכת שהותקנה לבסוף באתרי הלקוח הסופי. כמו כן, טרם התקנת המערכת התבצעו בדיקות רשת ע"י התחברות מרחוק בעזרת VVR, תוך דגש על מוכנות התקשורת בין שני האתרים.


יואב וינברג, מנכ"ל א.מ.ת. מיחשוב אמר: "הזכייה בפרויקט עבור חברת Flash Networks הינה פועל יוצא מהמוניטין, האמינות והמקצועיות אותה מציעה חברת א.מ.ת מיחשוב. מדובר בפרויקט ראשון מסוגו - הקמת פתרון DR בשני אתרים מרוחקים על בסיס טכנולוגיות VVR ו- Geo Cluster של סימנטק - הגדול ביותר שהוקם בארץ לחברת הייטק ישראלית."


אודות א.מ.ת. מחשוב

א.מ.ת. מיחשוב בע"מ, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, היא שותפה עסקית של חברות המובילות את עולם המיחשוב, וביניהן Sun Microsystems, IBM Symantec, NetApp, Microsoft ועוד. בנוסף מעמידה החברה לרשות לקוחותיה סל פתרונות של מוצרים ושירותים משלימים באמצעות נציגויות של חברות נוספות ובאמצעות חברות הבת שלה בתחומי אבטחת מידע, כלי פיתוח וסביבות פיתוח, כלי ניהול ובית ההדרכה המקצועי אינטרביט ועוד. החברה מספקת גם מערך שירות, אחזקה, התקנה, הטמעה, וניהול פרויקטים למערכות מיחשוב מגוונות, במגוון חבילות שירות, למערכות קריטיות בארגונים ובהתאם לצורכי הלקוח.