אודות פתרונות ושירותים שותפים עסקיים הודעות לעיתונות אירועים חברות בנות קריירה
הודעות לעיתונות:
     2015
     2012
     2011
     2010
אמת מיחשוב יישמה ב HOT פתרון שרידות והמשכיות עסקית - 01/08/2010
אמת מיחשוב הוסמכה לשותף ברמת Premier של Intel - 01/08/2010
 >  בכנס שותפים, שערכה חברת סימנטק לשותפיה מאגן הים התיכון, קיבלה אמת מיחשוב את תואר Best Performance על פעילותה בשנת העסקים 2010 של סימנטק, התואר הגבוה ביותר שמוענק ע"י סימנטק. - 01/08/2010
     2009
     2008
     2007
     2006
הידיעות לעיתונות כוללות הודעות של חברת א.מ.ת מיחשוב של חברות הבנות וידיעות נבחרות של חברות המיוצגות על ידה.
בכנס שותפים, שערכה חברת סימנטק לשותפיה מאגן הים התיכון, קיבלה אמת מיחשוב את תואר Best Performance על פעילותה בשנת העסקים 2010 של סימנטק, התואר הגבוה ביותר שמוענק ע"י סימנטק. - 01/08/2010
בכנס שותפים, שערכה חברת סימנטק לשותפיה מאגן הים התיכון, קיבלה אמת מיחשוב את תואר Best Performance על פעילותה בשנת העסקים 2010 של סימנטק, התואר הגבוה ביותר שמוענק ע"י סימנטק.

בכנס, אשר נערך ליד אתונה, השתתפו כ- 60 משותפיה של סימנטק באגן הים התיכון (ספרד, איטליה, יוון, פורטוגל וישראל) ומתוכם 6 שותפים מישראל. הכנס כלל הרצאות של בכירי סימנטק באירופה, וכן מצגות ודיונים של כל נציגי מדינה ומדינה בנפרד. נידונו התוכניות החדשות של סימנטק לשותפים (תוכנית ההתמחויות – Specialization), וכן ניסקרו נושאים כגון תהליכי מכירה משותפים, הדרכות, פעילויות שיווק ובראשן כנס הלקוחות והשותפים  Vision 2010 של סימנטק בברצלונה באוקטובר 2010.

 

בערב הגאלה חולקו פרסים במספר קטגוריות לשותפים המצטיינים של שנת העסקים FY10 שהסתיימה ב-31 במרץ 2010 ואמת מיחשוב קטפה את התואר הנכבד Best Performance. יואב ויינברג, מנכ"ל אמת מיחשוב קיבל בשם החברה את התואר מידי מוטי סדובסקי, מנהל השותפים של סימנטק ישראל.

 

בתגובה לזכייה בתואר אמר יואב וינברג, מנכ"ל אמת מיחשוב: " קבלת תואר Best Performer לשנת העסקים שהסתיימה היא תוצאה של עבודה מאומצת, מיקוד צוותי המכירות והשירות ועמידה בסטנדרטים גבוהים של ידע והסמכות בתחומי המוצרים הרבים מבית סימנטק. זוהי השנה השניה ברציפות בה זוכה אמת מיחשוב בתואר זה ובכוונתנו לשמר אותו עוד שנים רבות".

 

 

אודות א.מ.ת. מחשוב

א.מ.ת. מיחשוב בע"מ, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, היא שותפה עסקית של חברות המובילות את עולם המיחשוב. מזה 26 שנה, החברה מעמידה לרשות לקוחותיה סל פתרונות של מוצרים ושירותים באמצעות נציגויות ובאמצעות חברות הבת שלה בתחומי אבטחת מידע – באמצעות חברת ספיידר, כלי פיתוח וסביבות פיתוח – באמצעות חברת הורייזן, כלי ניהול ובית הדרכה מקצועי – באמצעות חברת אינטרביט ועוד. החברה מספקת גם מערך שירות, אחזקה, התקנה, הטמעה, וניהול פרויקטים למערכות מיחשוב מגוונות, כולל מיחשוב תעשייתי, במגוון חבילות שירות, למערכות קריטיות בארגונים ובהתאם לצורכי הלקוח.