אודות פתרונות ושירותים שותפים עסקיים הודעות לעיתונות אירועים חברות בנות קריירה
הודעות לעיתונות:
     2015
     2012
     2011
     2010
אמת מיחשוב יישמה ב HOT פתרון שרידות והמשכיות עסקית - 01/08/2010
 >  אמת מיחשוב הוסמכה לשותף ברמת Premier של Intel - 01/08/2010
בכנס שותפים, שערכה חברת סימנטק לשותפיה מאגן הים התיכון, קיבלה אמת מיחשוב את תואר Best Performance על פעילותה בשנת העסקים 2010 של סימנטק, התואר הגבוה ביותר שמוענק ע"י סימנטק. - 01/08/2010
     2009
     2008
     2007
     2006
הידיעות לעיתונות כוללות הודעות של חברת א.מ.ת מיחשוב של חברות הבנות וידיעות נבחרות של חברות המיוצגות על ידה.
אמת מיחשוב הוסמכה לשותף ברמת Premier של Intel - 01/08/2010
זוהי רמת השותפות הגבוהה ביותר שIntel מעניקה לשותפיה העסקיים.

אמת מיחשוב, ספקית מובילה בתחום פתרונות ארכיטקטורה ותשתיות מיחשוב, המספקת פתרונות מקיפים ללקוחות מובילים בישראל, השלימה את כל ההסמכות וההכשרות הנדרשות כדי להפוך לשותף Premier של Intel, מובילה עולמית בעולמות ה- IT.

זוהי רמת השותפות הגבוהה ביותר שIntel  מעניקה לשותפיה העסקיים.

 

א.מ.ת. מיחשוב מרכזת ידע טכני רב, ונסיון מצטבר של 13 שנה בתכנון, התקנה ושירות לשרתי אינטל. כמו כן, לאחרונה צרפה לשורותיה מומחים מחברות אקסלנט ועדיף – חברות וותיקות ומובילות בתחום שרתי אינטל.

 

שרתים אילו – המבוססים על אבני הבניין של אינטל  – מאופיינים במגוון תצורות נרחב, התאמה מדויקת לצרכי הלקוח באוריינטציה מיוחדת ללקוחות תעשייתיים ודרישותיהם (כמו Longevity – אורך חיים ארוך במיוחד). לאינטל שרתים ייחודים המספקים פתרונות עלות/תועלת ללא תחרות. אינטל תומכת בא.מ.ת. מיחשוב טכנית ושווקית."

 

אילן תורג'מן, מנהל ערוץ ההפצה של אינטל בישראל אמר: "הסמכת אמת מיחשוב לשותף Premier הנה צעד חשוב עבור פעילות משרד המכירות של אינטל בישראל, והיא מאפשרת לנו להרחיב את היצע הפתרונות ללקוחותינו הרבים בפלחי שוק מגוונים, עם שותף  מוביל כמו אמת מיחשוב, המכיר היטב את השוק ודובר בשפתו. הידע המקצועי העמוק של צוות אמת מיחשוב בשילוב הכלים המקצועיים והתמיכה לה תזכה החברה כ- Premier יעמוד לרשות הלקוחות בישראל, ויאפשר להם ליהנות מהמילה האחרונה בטכנולוגיות המיחשוב המתקדמות מבית אינטל ,בשרתים, תחנות עבודה וניידים, תוך תפירת הפתרונות האופטימליים המתאימים לצרכיהם.

 

אודות א.מ.ת. מחשוב

א.מ.ת. מיחשוב בע"מ, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, היא שותפה עסקית של חברות המובילות את עולם המיחשוב. מזה 26 שנה, החברה מעמידה לרשות לקוחותיה סל פתרונות של מוצרים ושירותים באמצעות נציגויות ובאמצעות חברות הבת שלה בתחומי אבטחת מידע – באמצעות חברת ספיידר, כלי פיתוח וסביבות פיתוח – באמצעות חברת הורייזן, כלי ניהול ובית הדרכה מקצועי – באמצעות חברת אינטרביט ועוד. החברה מספקת גם מערך שירות, אחזקה, התקנה, הטמעה, וניהול פרויקטים למערכות מיחשוב מגוונות, כולל מיחשוב תעשייתי, במגוון חבילות שירות, למערכות קריטיות בארגונים ובהתאם לצורכי הלקוח.

 

 

לפרטים נוספים: שירי שפר בוטנר, אמת מיחשוב, טל. 03-5766999