אודות פתרונות ושירותים שותפים עסקיים הודעות לעיתונות אירועים חברות בנות קריירה
הודעות לעיתונות:
     2015
     2012
     2011
     2010
 >  אמת מיחשוב יישמה ב HOT פתרון שרידות והמשכיות עסקית - 01/08/2010
אמת מיחשוב הוסמכה לשותף ברמת Premier של Intel - 01/08/2010
בכנס שותפים, שערכה חברת סימנטק לשותפיה מאגן הים התיכון, קיבלה אמת מיחשוב את תואר Best Performance על פעילותה בשנת העסקים 2010 של סימנטק, התואר הגבוה ביותר שמוענק ע"י סימנטק. - 01/08/2010
     2009
     2008
     2007
     2006
הידיעות לעיתונות כוללות הודעות של חברת א.מ.ת מיחשוב של חברות הבנות וידיעות נבחרות של חברות המיוצגות על ידה.
אמת מיחשוב יישמה ב HOT פתרון שרידות והמשכיות עסקית - 01/08/2010
במסגרת הפרויקט, יישמה אמת מיחשוב פתרון שרידות והמשכיות עסקית הנשען על פלטפורמת Storage Foundation High Availability מבית סימנטק. היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים.

הפתרון נותן מענה לצורכי חברת הוט בפלטפורמה אחידה וסטנדרטית למערכות Solaris  ו- Linux, אשר תאפשר ל HOT ליישם פתרונות דומים במערכות אחרות ללא השקעה נוספת בידע או באנשים. פתרון השרידות יאפשר ל HOT לצמצם למינימום את זמן ההתאוששות מתקלות תוך נוחות ניהול מירבית והתייעלות עסקית. הטמעת הפתרון היתה עבודה משולבת של חטיבת השירות והפרויקטים של אמת מיחשוב של סימנטק ושל הצוות הטכני של HOT.

 

במסגרת הפרויקט יושם גם פתרון לניהול יעיל וחכם של מערכות האחסון המחוברות למערך השרתים, המשלב פתרון File System ו- Volume manager באופן סינרגטי. פתרון זה מאפשר קיום שכבה וירטואלית גמישה בין ה- Lun-ים המשודרים ממארז האחסון ל- File System בו משתמשת האפליקציה. שכבה זו מאפשרת ניהול קל והאצת ביצועים.

 

יואב וינברג, מנכ"ל א.מ.ת. מיחשוב אמר: "מדובר בפרוייקט מורכב העומד בחזית הטכנולוגיה ומשלב פתרונות של שרידות, אחסון יעיל ווירטואליזציה, והכל מעל שכבת ניהול יעילה המאפשרת האצת ביצועים".

 

גיא אלמוג, מנהל אגף תשתיות ומערכות מידע ב HOT אמר: "מדובר בפתרון טכנולוגי שהביא לשיפור דרמטי בביצועים – בלמעלה מ 60% , ולשרידות וזמינות מקסימאלית של המערכת. יחד עם יתרונות אלו גם הבטי ניהול המערכת קיבלו מענה בפתרון יעיל  וקל לתפעול."

 

אודות א.מ.ת. מחשוב

א.מ.ת. מיחשוב בע"מ, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, היא שותפה עסקית של חברות המובילות את עולם המיחשוב, וביניהן Sun/Oracle Microsystems, IBM Symantec, NetApp, Microsoft ועוד. בנוסף מעמידה החברה לרשות לקוחותיה סל פתרונות של מוצרים ושירותים משלימים באמצעות נציגויות של חברות נוספות ובאמצעות חברות הבת שלה בתחומי אבטחת מידע, כלי פיתוח וסביבות פיתוח, כלי ניהול ובית ההדרכה המקצועי אינטרביט ועוד. החברה מספקת גם מערך שירות, אחזקה, התקנה, הטמעה, וניהול פרויקטים למערכות מיחשוב מגוונות, במגוון חבילות שירות, למערכות קריטיות בארגונים ובהתאם לצורכי הלקוח.